Допоможемо приймати вивірені рішення для росту бізнесу
Маркетингове опитування - це вихідний телефонний дзвінок клієнтам для налагодження довіри та формування лояльності до вашого бізнесу. Віддавши маркетингове дослідження на аутсорс - ви отримаєте професійну аналітику з конкретними результатами.

Послуги

 1. 01
  Зрозумійте бажання клієнтів
  Дізнайтеся, що потрібно людям і пропонуйте саме те, що треба. Ви зможете випускати лише рентабельні продукти і потрапляти у саме серце аудиторії.
 2. 02
  Збирайте якісний зворотній зв’язок
  Аналізуйте стан клієнтів після покупки. Змінюйтесь так, щоб люди йшли до вас знову і знову. Покращуйте сервіс та розробляйте новинки для Альфа-успіху.
 3. 03
  Тестуйте продукт перед запуском
  Мінімізуйте ризики і не витрачайте дарма великий бюджет. Запускайтеся на повну уже з перевіреними рішеннями, дизайном, неймом.
 4. 04
  Аналізуйте ефективність реклами
  Реалізуйте лише ефективні рекламні кампанії та не втрачайте енергію. Працюйте прицільно у кожен сегмент і отримуйте клієнтів, які готові купувати із задоволенням.
Aнна, co-founder

Наш call-центр об’єднує спеціалістів, які люблять людей. Нам подобається говорити з ними, слухати, допомагати. Ми щиро радіємо, коли нам вдається вирішити проблему. А ще більше, коли нам вдається покращити настрій, змінити стан.

Віталій, co-founder

Всі вміють дзвонити - а ми вміємо говорити. Провести розмову правильно, делікатно і результативно - це не те саме, що “проінформувати” або “зібрати дані”. Ми вибудовуємо відносини. Це принципово інший підхід роботи call-центру і, повірте, він вам сподобається.

Alfa-послуги

Ми налаштовуємо розсилку відповідно до вашої клієнтської бази. Або домовляємося про розмову в дружній формі під час телефонного дзвінка
Визначаемо цільову аудиторію
Зрозумійте, що відчувають і чого очікують ваші клієнти. Дізнайтеся їх уподобання, болі, тригери. Детальний портрет аудиторії - 70% продажу. Ми дізнаємося усе про ваших людей, а ви зрозумієте, що їм запропонувати, де і як саме це зробити.
від 5 000 грн
Визначити цільову аудиторію

Аналізуйте конкурентів та коригуйте стратегію, щоб потрапляти прямо у маркетингову ціль.

 

Ви зрозумієте, на яку аудиторію запускати рекламу і будете саме там, де ваші потенційні клієнти.

 

від 5 000 грн

Аналіз рекламної кампанії
Проскануйте ефективність вашої реклами. Дізнайтеся, чи викликає вона імпульс до покупки чи варто коригувати комунікацію. Не витрачайте час та бюджет на неефективні кампанії - тримайте руку на пульсі і оптимізуйте рекламу вчасно.
від 5 000 грн
Оцінка клієнтської бази на готовність здійснити певну покупку
Будьте у правильний час у потрібному місці. Дізнайтесь, який сегмент вашої ЦА готовий купити ще і пропонуйте нове саме їм. Це допоможе вам круто направити відділ продажів та не набридати клієнтам, що не готові купувати більше.
від 5 000 грн
Інші дослідження для вашого бізнесу
Деякі бізнеси мають особливі потреби. Якщо ви працюєте у новій ніші та маєте унікальний запит - ми розробимо спеціальне дослідження для вас. Це може бути: customer journey клієнтів, аналіз трендів у певній ніші, глибинне дослідження ЦА тощо.
від 5 000 грн
Як ми працюємо?
Крок 01
Занурюємося у ваш бізнес та підключаємося до вашого стану
Крок 02
Розробляємо ефективний формат і план дослідження
Крок 03
Проводимо тестові дзвінки та вдосконалюємо діалог
Крок 04
Встановлюємо контакт з вашими клієнтами та підтримуємо теплий емоційний зв’язок
Крок 05
Автоматизуємо процес та відцифровуємо результати
Крок 06
Подаємо вам детальний звіт дослідження, на основі якого ви творите дива

Альфа-звіт

Ми подаємо вам Альфа-аналітику у зручному форматі, щоб ви могли відслідкувати, як ми працюємо з вашим бізнесом і чого досягаємо разом.

Питання та відповіді

У якому вигляді я отримаю результат дослідження?
Ми надаємо вам звіт раз на місяць і зручному форматі таблиці Excel.
Навіщо мені замовляти опитування через ваш сервіс?
За допомогою маркетингового дослідження ви покращете власний сервіс і будете відповідати на потреби клієнтів. Як результат, ви отримаєте більше клієнтську прихильність і збільшите продажі. Замовити дослідження у Aльфа значно дешевше, швидше і результативніше, ніж робити це самотужки.
На яку тему ви можете зробити дослідження?
На будь-яку, що потребує ваш бізнес. Ми розробляємо унікальний план роботи за перевіреними алгоритмами спеціально під ваш запит.

Альфа-стан вашого бізнесу передбачає виняткову турботу про клієнтів. Для цього треба знати їх настрій та актуальні потреби. Маркетингове дослідження - невід'ємний крок вашої взаємодії з людьми. Пропонуємо найкращий спосіб зробити це не втративши фокус - делегувати маркетингові дослідження call-центру Альфа. Маркетингове дослідження/ опитування/ анкетування - це вихідний телефонний дзвінок клієнтам для налагодження довіри та формування лояльності до вашого бізнесу. Як підвищити любов до компанії за допомогою маркетингового дослідження?

 • дізнаватися про вподобання клієнтів та їхні враження про ваш продукт/послугу
 • збирати настрої аудиторії й аналізувати потенціал ринку
 • розповідати про ваші новинки, акції, зміни
 • точніше та глибше знати вашу ЦА та її потреби
 • розуміти ставлення ваших клієнтів до конкурентів та знати, чого не вистачає

Віддавши маркетингове дослідження на аутсорс - ви отримаєте професійну аналітику з конкретними результатами. Но основі опитувань можна:

 • зрозуміти детальний портрет вашої ЦА і творити відповідно до її потреб
 • побачити потенційні сегменти ринку і знайти нові горизонти для творчого втілення
 • визначити, які з ваших пропозицій потрапляють у саме серце клієнта, а які потребують вдосконалення
 • скорегувати маркетингову політику бізнесу і бути більш корисними
 • мінімізувати ризики маркетингових рішень та уникнути стресу
 • проаналізувати ефективність обраної стратегії та роботи команди Як уникнути роботизованого анкетування? Спілкуватися через Альфа-стан. Наша команда працює з людьми. Ми не йдемо за сухими скриптами, ми ведемо щиру бесіду. Ми чуємо емоцію душі, а не голос у трубці. Як ми працюємо?
 1. Занурюємося у ваш бізнес та підключаємося до вашого стану
 2. Розробляємо ефективний формат і план дослідження
 3. Проводимо тестові дзвінки та вдосконалюємо діалог
 4. Встановлюємо контакт з вашими клієнтами та підтримуємо теплий емоційний зв’язок
 5. Автоматизуємо процес та відцифровуємо результати
 6. Подаємо вам детальний звіт дослідження, на основі якого ви творите дива